Hukuki İhtiyaçlarınızın Güvenilir Çözüm Ortağı

Kurucu - Zeynep KARLI

2018 Yılında Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesine yerleşmiş, 2022 yılında yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Akabinde yasal stajını başlatmış olup, staj sürecinde iş hukuku, aile hukuku ve ticaret hukuku alanlarında çalışmıştır. Avukatlık stajı süresi içerisinde Koç Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisans Programına başlamıştır. Yüksek lisans eğitimi boyunca şirketler topluluğu hukuku, uluslararası rekabet hukuku, milletlerarası ve avrupa sözleşmeler hukuku ve fikri mülkiyet hukuku gibi birçok alanda öğrenim görmüştür. Yüksek lisans eğitimini “Halka Açık Anonim Ortaklıklarda Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri” başlıklı bitirme projesiyle tamamlamıştır.

Ticaret Hukuku, Rekabet Hukuku, Spor Hukuku ve tıbbi hata davalarında güncel uygulamalarların yer aldığı sertifika programlarında eğitim görmüş ve sertifika almaya hak kazanmıştır. Kadınlarla Dayanışma Derneği (KADAV), LÖSEV ve Uluslararası Af Örgütü gibi sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevler almıştır. Hukuk İngilizcesi bilmektedir.

421 +
Tamamlanan Hizmet
13 +
Profesyonel Hizmet
4 +
Yıllık Tecrübe
% 100
Memnuniyet

Hakkınızı Bilgi, Deneyim ve Kararlılıkla Savunuyoruz.

Vizyon

Sürekli gelişen ve değişen hukuk dünyasında öncü olmayı ve müşterilerimize sürdürülebilir çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Misyon

Adil, dürüst ve profesyonel bir yaklaşımla, müvekkillerimizin taleplerini anlamak ve en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

Hedefler

Değişimlere ayak uydurmak ve kendimizi sürekli olarak geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Yenilikçi çözümler ile en iyi hizmeti sağlıyoruz.